Vegan Society (Веганська спільнота) була створена в листопаді 1944 року групою вегетаріанців, яку очолювали Елсі Шриглі і Дональдом Уотсоном.
Нині Vegan Society - одне з найбільш шанованих і впливових веганських товариств в світі. Його головною ідеєю є виключення будь-якого насильства над тваринним світом. Перш за все це вживання будь-яких продуктів тваринного походження в їжу, використання тварин для всіляких дослідів в медичній та косметичній промисловості, застосування ГМО з генів тварин. Знак Vegan (Веган) може бути використаний компаніями-виробниками по всьому світу для визначення своєї продукції як веганської. Такі компанії сплачують щорічний членський внесок Vegan Society. Членські внески йдуть на благодійні цілі.

Вимоги до косметики, що сертифікується:

  1. Заборона використання будь-яких продуктів або компонентів тваринного походження для виробництва косметичного засобу. До складу косметичних засобів не повинні входити навіть молоко і мед.
  2. Неприпустимість проведення досліду над тваринами при тестуванні косметичного засобу або його компонентів з ініціативи виробника, від його імені, або іншими особами, підконтрольними виробнику.
  3. Заборонено використовувати будь-які ГМО, до складу яких входять гени тварин.