Сибір - унікальний заповідний регіон Росії, дика природа якого залишається незмінною протягом багатьох століть. Для того щоб вижити в таких суворих кліматичних умовах, сибірські трави і рослини синтезують захисні активні речовини і мають вражаючі антиоксидантні властивості. Сьогодні компанія Natura Siberica використовує ці дивовижні властивості сибірських трав і рослин, щоб передати всю їх силу для збереження молодості і краси шкіри і волосся. Всі трави, на яких заснована наша косметика, збираються вручну. У своїй лабораторії ми вивчаємо їх унікальні властивості, щоб домогтися максимального ефекту. Також розробники косметики Natura Siberica проводять дослідницькі експедиції в пошуках кращих цілющих інгредієнтів для догляду за шкірою.

Наша продукція відповідає європейським стандартам якості органічної косметики, що підтверджено численними престижними сертифікатами (ICEA, ECOCERT, COSMOS STANDARD, BDIH). Natura Siberica - це не просто натуральна косметика і не просто косметика на травах. Це перша в Росії сертифікована органічна косметика. І вона дійсно працює.

У Natura Siberica ми ведемо активну соціальну політику і допомагаємо нечисленних народів Півночі Росії: створюємо нові робочі місця в Сибірі; з 2012 року активно співпрацюємо з Асоціацією корінних і нечисленних народів Півночі і Далекого Сходу; в 2013 році спільно з Іркутським ботанічним садом ми запустили програму, завдяки якій в 2018 році буде висаджено понад 70 тисяч рідкісних рослин.

З 2013 року ми почали будівництво першої в Росії органічної ферми, що отримала сертифікат Європейського біо-стандарту ЕU 834/0, на якій будуть вирощуватися рідкісні рослини Сибіру. Будівництво ферми ведеться спільно з представниками корінних народів Сибіру, ​​які, як ніхто інший, знають особливості своєї унікальної землі, а також допомагають нам вручну збирати всі дикорослі трави і рослини для виробництва косметичних засобів Natura Siberica.

Споживачі цінують продукцію Natura Siberica за її натуральність, ефективність і доступність. І судячи з того, як кількість прихильників марки зростає з кожним роком, ми на вірному шляху. Нещодавно у нас відкрилися магазини в Копенгагені (Данія), Токіо (Японія) і Гонконгу. Наша продукція користується популярністю в Англії, Німеччині, Франції, Китаї та багатьох інших країнах.

Natura Siberica має ряд міжнародних нагород, серед яких:

  • Кращий бренд Cosmoprof 2012 Болонья, Італія в номінації «Зелена косметика».
  • Кращий органічний продукт для мам і малюків 2013, Лондон, Великобританія, Natural & Organic products Europe
  • Кращий продукт 2013, на думку Allure Russia, 2013
  • Переможець в номінації «Best face care product» ( «Кращий продукт по догляду за обличчям») премії Beauty Challenger Awards на виставці Beyond Beauty, Париж.