Бренд NATURA SIBERICA, що належить естонській компанії OÜ Good Design виробляється в Естонії, компанією Eurobio Lab з 2015 року.

Eurobio Lab – це нова загальноєвропейська компанія, яка виробляє натуральну та органічну косметику. Ця продукція відповідає найвищим євростандартам, при цьому її можна продавати за цілком доступними цінами.

Виробничий процес сертифіковано відповідно до міжнародних вимог якості ISO 9001 та ISO 22716 (GMP). Технологи компанії є висококваліфікованими фахівцями, які спеціалізуються на розробці сучасних рецептів натуральної косметики. Багато продуктів сертифіковані міжнародними організаціями, такими як ECOCERT (Франція), BDIH (Німеччина) та ICEA (Італія).

Зараз виробляється понад 1500 SKU під 15 різними брендами, включаючи Natura Estonica, Organic Shop, Dr. Konopka's, Rezepte der Oma Gertrude, Organic People та інші. У асортименті виробника представлені засоби по догляду за обличчям, тілом, волоссям, СПА та дитяча косметика, а також натуральні засоби для прання та чищення. Продукція компанії представлена ​​в більш ніж 67 країнах світу, включаючи Францію, Італію, Іспанію, Німеччину, Англію, Австралію, Гонконг та інші.