Soil Association (Асоціація Грунтів) - це організація, заснована в 1946 році у Великобританії, є однією з найвпливовіших організацій в області сертифікування харчових і косметичних продуктів. Саме ця асоціація вперше запровадила визначення «органічна косметика».

Вимоги до косметики, що сертифікується.
Для отримання органічного сертифікату Soil Association Certification компанія, що випускає косметичні засоби, повинна:

  1. Здійснювати щорічний технічний огляд виробничих потужностей на відповідність сертифікації Soil Association. Це необхідно для гарантії використання екологічно чистих методів виробництва.
  2. Розробляти усі формули і упаковку продукту відповідно до вимог SA Certification.
  3. Забезпечити чітке маркування складу, щоб споживач міг зробити усвідомлений вибір продукту.
  4. Для будь-якого неорганічного компонента подати декларацію постачальника про те, що це не генетично модифікований компонент, а також три заяви від постачальників про походження та якість інгредієнтів, які не можуть бути отримані органічним шляхом.
  5. Використовувати максимально можливу кількість органічних інгредієнтів. Продукт, який відзначається знаком Soil Association і позначений як органічний, повинен містити не менше 95% органічних інгредієнтів. У випадках, коли продукт містить більше 70% органічних інгредієнтів, він все ще може бути сертифікований Soil Association, але компанія-виробник, що поставляє товар в магазин натуральної косметики, повинна зазначити на упаковці яка саме частка інгредієнтів є органічною.
  6. Використовувати мінімум неорганічних добавок і тільки ті, які є в списку дозволених компонентів Soil Association.
  7. Використовувати ті інгредієнти, які, якщо і обробляються, то тільки екологічно безпечними засобами.
  8. Не включати до складу продукції наночастинки.